Kontakt telefoniczny do biura:
(82) 560 58 27
607 579 278


Znaki drogowe - wersja demo Aby pobrać wersję demo modułu ZNAKI DROGOWE wystarczy zalogować się na stronie.
Nowa strona firmy Lispus Witamy na nowej stronie www. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Poprawione pobieranie plików Z przyczyn od nas nie zależnych (ograniczenia serwera) pojawiały się problemy podczas pobierania plików. Problem został rozwiązany, przepraszamy za wszelkie niedogodności.
Znaki drogowe - aktualizacja Aby pobrać aktualizację modułu ZNAKI DROGOWE prosimy przygotować nr licencji i zalogować się na stronie.

O firmie

Firma LISPUS powstała 1 kwietnia 2003 roku w Chełmie jako prywatna firma projektowo- softwareowa. Jej założycielem i równocześnie właścicielem jest mgr inż. Marcin Dobek, absolwent Politechniki Krakowskiej ze specjalnością drogi, ulice, autostrady.
projekty organizacji ruchu

"B.O.P.iP.I.K LISPUS" jest biurem projektowym zajmującym się wykonywaniem dla inwestorów publicznych jak i prywatnych sporządzaniem dokumentacji technicznych.


"B.O.P.iP.I.K LISPUS" wykonuje:


  • projekty budowy, przebudowy i rozbudowy sieci dróg wraz z projektami towarzyszącymi tj. projektami branży sanitarnej, teletechnicznej, elektrycznej, mostowej,
  • projekty organizacji ruchu,
  • projekty braży zieleni,
  • pomiary i analizy ruchu drogowego,
  • badania geotechniczne (podłoża gruntowe i nawierzchni),
  • badania ugięć nawierzchni (belka Benkelmana).
W pracy projektowej wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie CAD - AutoCAD Civil 3D 2008, zaś przy projektach organizacji ruchu posługujemy się własnym oprogramowaniem pracującym w tymże środowisku - ZNAKI DROGOWE.
znaki drogowe

Doświadczenie zdobyte w firmach projektowych i wykonawczych zaowocowło stworzeniem nowatorskiego projektu ZNAKI DROGOWE - stworzonego na potrzeby inżynierii drogowej wspomagającej proces projektowania organizacji ruchu na drogach.


W naszej ofercie znajduje się pakiet programów specjalistycznych dla drogowców: AutoCAD, Land Desktop oraz autorskie oprogramowanie ZNAKI DROGOWE. Projekty software-owe, które tworzymy opracowywane są w środowisku AutoCAD. Aktualnie pracujemy nad nowymi projektami programowymi z dziedziny inżynierii ruchu, które w niedługim czasie udostępnimy na stronach internetowych.

projekty dróg

W ramach naszej działalności softwareowej oferujemy oprogramowanie specjalistyczne:


  • biurom projektowym,
  • firmom wykonawczym drogowym,
  • producentom znaków drogowych,
  • oddziłom administracji drogowej.